Med Transfer

Организация Med Transfer (Черновцы) оказывает специализированные транспортные услуги по перевозке и транспортировке больных.


Информация о предприятии обновлена 2021-10-10 и является актуальной!


Информация:


Медичне транспортування – одна з найважливіших ланок у наданні якісної медичної допомоги пацієнту. Метою служби медичного транспортування «MedTransfer» є безпечне та комфортне перевезення хворих від «ліжка» до «ліжка», використовуючи комфортабельний транспортний засіб, укомплектований сучасним обладнанням (включаючи кардіомонітор, кардіограф, дефібрилятор, апарат штучної вентиляції легень…), всіма необхідними для надання первинної медичної допомоги препаратами та командою фахівців задля збереження здоров’я і навіть життя пацієнта.
Транспортування пацієнтів - це не тільки їх переміщення з одного пункту в інший, часто це комплексні медичні заходи, особливості яких залежать від кожного конкретного випадку.

Санітарні перевезення слід довіряти професіоналам і ні в якому разі не намагатися самостійно переміщати постраждалих, тому що ступінь важкості стану хворого може погіршуватися під час транспортування.

Залежно від діагнозу та ступеня тяжкості стану, для супроводу під час медичного транспортування пацієнтів залучаються фахівці відповідного профілю. Заздалегідь готується набір лікарських препаратів, які можуть знадобитися в дорозі.

Довіряєте здоров'я Ваших рідних в надійні руки – замовляйте послуги з перевезення хворих в «MedTransfer». У нас Ви отримаєте комфортний, зручний та швидкий трансфер до або з аеропорту, залізнодорожного або автовокзалу, з або до медичного закладу, в будь-який населений пункт України або за її межами.

Професійна лікарська бригада служби «MedTransfer» доставить хворого максимально дбайливо і комфортно!

- Филиалы отсутствуют


- Осуществляет транспортировку в следующих регионах: Киев (Украина), Винница (Украина), Луцк (Украина), Днепр (Украина), Житомир (Украина), Запорожье (Украина), Ивано-Франковск (Украина), Кропивницкий (Кировоград) (Украина), Львов (Украина), Николаев (Украина), Одесса (Украина), Полтава (Украина), Ровно (Украина), Сумы (Украина), Тернополь (Украина), Ужгород (Украина), Харьков (Украина), Херсон (Украина), Хмельницкий (Украина), Черкассы (Украина), Чернигов (Украина)


Пресс-релизы - Med Transfer

Повний медикаментозний супровід під час транспортування, в тому числі вимірювання показників (цукру, тиску, ЕКГ). Сучасна кваліфікована медична допомога під час транспортуванн
Повний медикаментозний супровід під час транспортування, в тому числі вимірювання показників (цукру, тиску, ЕКГ).

За достоверность вышеприведенной информации в одностороннем порядке несет ответственность организация «Med Transfer»!